Dzisiaj mamy tendencję do aranżacji raczej w jasnych i spokojnych kolorach. Nawet jeśli decydujemy się na kontrast biało-czarny, to te pomysły są dość delikatne i nie ma tutaj wielkiego szoku, gdy takie wnętrza odwiedzamy. Należy zatem koniecznie wziąć to wszystko pod uwagę, a będziemy mogli zapewnić sobie takie efekty, na jakich nam najbardziej zależy. Dzisiaj mamy tak wiele ciekawych kolorowych elementów stylizacji wnętrz, że na pewno warto także z takich możliwości skorzystać, a będziemy zadowoleni z efektów, jakie w ten sposób sobie zapewnimy.

 

Odważne kolory to oczywiście propozycja nie dla każdego. Trzeba także umiejętnie się nimi posługiwać. Jeśli decydujemy się na krzykliwe kolory mebli, to ściany czy podłogi oraz inne dodatki powinny być już bardziej zrównoważone, więc należy się tym nieco bardziej zainteresować. Trzeba zatem mimo wszystko zachować równowagę, a wtedy będziemy zadowoleni z efektów, jakie w ten sposób możemy uzyskać, a to jest przecież najważniejsze. Takie mocne kolory to rzeczywiście świetny pomysł na wnętrza, ale trzeba je też lubić.

Modne obecnie są meble kuchenne w kolorze intensywnej czerwieni albo zieleni pomieszanej z szarością i czernią. Jeśli z kolei chodzi o kolory ścian, to na przykład do sypialni doskonale nadaje się mocny fiolet. W salonie można z kolei połączyć turkus i kolor pomarańczowy. Takie odważne zestawienia świetnie się prezentują i sprawiają, że nasze wnętrza są bardziej oryginalne. Oczywiście można wszystko pomalować na biało albo na kolor beżowy, ale jednak nie będzie się to zbyt dobrze prezentować. Lepiej zatem wziąć pod uwagę opcje kolorystyczne, jakie sprawią, że nasze wnętrza będą bardziej ciekawe i energetyczne. Można to zrobić decydując się na odpowiednie kolorowe meble, ale także poprzez umiejętne malowanie farb. Dzisiaj w każdym z tych wypadków producenci mają nam wiele do zaproponowania, więc na pewno znajdziemy dla siebie coś odpowiedniego.

Źródło: http://comfortflat.pl/index.php/10-poznaj-pomysly-na-aranzacje/